Práce: Montážní pracovník v Jihlavě s ubytováním zdarma

lokalita: Celá ČR zadavatel: EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zručné pracovníky/ce do automobilového průmyslu v Jihlavě.

Náplň práce: výroba a kompletace světlometů (vhodné pro muže i ženy), práce na lince.

Požadujeme:

  • praxi v automobilovém průmyslu
  • spolehlivost
  • manuální zručnost
  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • výpis z rejstříku trestů
  • dobrý zrak (brýle nemusí být překážkou)

Nabízíme:

  • Mzdu 22 000 – 26 000 Kč (13 a 14 plat)
  • Ubytování zdarma
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování (noční jídlo zdarma)
  • Práce v čistém a bezprašném prostředí
  • Doprava do práce zdarma
  • Pracovní oblečení zdarma

Můžete nás kontaktovat také na bezplatné lince + 420 800 99 88 44

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 8. 2. 2017

Mzda

20.000 – 25.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.