Práce: Údržbář - Elektronik

lokalita: Kopřivnice zadavatel: RIGHT INDICADA s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro menší výrobní závod v Kopřivnici hledáme pracovníka/ci na pozici: ÚDRŽBÁŘ – ELEKTRONIK!

Pracovní náplň:

  • KOMPLETNÍ PÉČE o výrobní stroje a zařízení ovládané PLC automaty
  • Diagnostika a opravy veškerých elektrických strojů a zařízení
  • Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení
  • Vedení technické dokumentace

Požadavky:

  • Technické vzdělání v oboru elektro – PLATNÁ VYHLÁŠKA 50/78
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Schopnost orientace v PC, PLC programech

VÝHODOU pro Vás může být…

  • Znalost řídících systémů a robotů jako např. Simatic S7, Beckhoff nebo ABB, Engel
  • Německý nebo anglický jazyk

Nabízíme:

  • Práci v moderním pracovním prostředí
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst a možnosti vzdělávání

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kopřivnice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.