Práce: Kontrolorka látky, Ivančice

lokalita: Ivančice zadavatel: McRoy Czech, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nové kolegyně s dobrým zrakem a jemnou motorikou rukou. Jedná se o práci v sedě. Prohlídky výroby jsou možné kdykoli. Pro více informací a sjednání prohlídky ve výrobě volejte 734 158 475.

Nabízíme

  • Mzda od 14 000kč
  • jednosměnný provoz
  • navýšení mzdy v závislosti na výkonu
  • stravenka za každou odpracovanou směnu (50kč)
  • práce na HPP
  • práce POUZE v sedě
  • zázemí stabilní společnosti
  • čisté prostředí
  • možnost přesčasů
  • přátelský kolektiv

Náplň práce

  • práce od 6:00 do 14:00
  • vyhledávání nedostatků v textiliích
  • vizuální kontrola látek, drobná korekce látky
  • práce s pinzetou a jehlou
  • práce v sedě

Požadujeme

  • dobrý zrak
  • spolehlivost

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se na tel. číslo – 734 158 700, nebo se zastavte osobně u nás na pobočce. Těšíme se na Vás!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ivančice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.