Šéfuchař

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Veškeré příprava jídel v rámci nově otevřené luxusní restaurace
  • Příprava všech chodů a menu tematicky zaměřených v zavedené lukrativní restauraci
  • Práce v kuchyni a podílení se na veškerém chodu spojených s tvorbou a přípravou jídel
  • Řízení personálu v kuchyni

Požadavky:

  • SOU/SŠ ideálně v oboru Gastronomie
  • Časově flexibilní osobnost
  • Nutná je praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok a více
  • Znalost mezinárodní kuchyně výhodou (do jedné z provozoven)
  • Schopnost vytvořit menu a spolupodílení se na tvorbě jídelníčku

Nabízíme:

  • Firemní uniformy
  • Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd.
  • Zaručen kariérní růst, pravidelná odborná školení
  • Výborné platové ohodnocení

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0087

  • Vír
  • HOTEL VÍR, s.r.o.
  • 150 – 160 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. června
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Michal Knajfl
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Zahraničí
  • David Šiller
Zveřejněno: 29. dubna
  • Jihomoravský kraj
  • Ing. Martina Šimáčková
Zveřejněno: 18. května
  • Zahraničí
  • Klára Pechurová
Zveřejněno: 22. května
Zveřejněno: 24. května
  • Liberecký kraj
  • Petr Sedláček
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Praha
  • GAMAF s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • Liberec
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Mnichovo Hradiště

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

akce astronom Bor den e-mail EU flexibilní gastro gastronomie hledám hodnocení IT kandidát kariérní růst mezinárodní nabídka náplň práce nová odměny ohodnocení plat pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe restaurace růst SOU společnost společnosti školení znalost díl firemní informace kariérní kontakt kov náplň národní obor odbor odborná osobní osobnost platové ohodnocení PR případ příprava rok schopnost