Práce: LAKÝRNÍK – 1 směna, i bez zkušeností

lokalita: Bystřice nad Pernštejnem zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: 15 000 – 20 000 Kč/mes.

Pro našeho klienta, průmyslovou lakovnu, která sídlí v Bystřici nad Pernštejnem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lakýrník, i bez zkušeností.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

lakování velkých kusů základovou a povrchovou barvou
odstraňování a broušení starých nátěrů
maskování strojů a dílů před nátěrem
používání manipulační techniky
udržování pořádku na pracovišti
dodržování pravidel BOZP a PO
práce na jednu směnu s místem výkonu práce v Bystřici nad Pernštejnem

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má alespoň ukončené OU – vyučení v oboru lakýrník velkou výhodou, ale není podmínkou
je manuálně zručný, pracovitý a zodpovědný
při práci nepotřebuje neustálý dohled a je ochotný naučit se něco nového

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
platové ohodnocení dle vašich zkušeností s nárůstem po zapracování

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.