ZÁMEČNÍK – SVÁŘEČ Zakl.135 z možnosti ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Středočeský kraj
Firma EDGES jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

Co od Vás očekáváme:

Jste šikovný svářeč? Hledáte pravidelný příjem u stabilního zaměstnavatele? Chcete byt součásti týmu vyrábějícího nakladače a bagry na moderních svařovacích linkách?

Náplň práce:

  • Svařování a finální úprava svařenců (podvozky, kabiny, rámy).
  • jednoduchá sériová výroba
  • spolupráce s lidmi v týmu.
  • Na pracovišti budete ručně svařovat ocelové plechy v kombinaci se svařováni robotickým.
  • Tloušťka materiálu 2–10 mm, metoda Mag

Požadavky

  • Svářečsky průkaz základ CO
  • Pracovitost, spolehlivost
  • Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou.
  • Ochota pracovat na vícesměnný provoz, případně i víkendy
  • Přijímáme i po rekvalifikačním kurzu.
  • Praxe a čteni výkresové dokumentace výhodou.

Benefity

  • mzda 26 000 – 40 000 Kč
  • placené přesčasy
  • příplatky za směnný provoz (noční, odpolední, víkend…)
  • pravidelné navyšování mzdy
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis a certifikát na email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
  • Kamenice, Praha-východ
  • Strojmetal Aluminium Forging a.s.
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Chrášťany, Praha-západ
  • ECOM spol. s r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Benešov
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti
včerejší
  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Bystřice, Benešov
  • MCE - elektroinstalace s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 20. dubna
  • Říčany, Praha-východ
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 34 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. dubna
  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Zlín
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Staré Město, Praha
  • LSG Systems s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč

Polysan, Swisspearl Česká republika a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., THIMM Obaly, k.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Česká pošta, s.p., Stokvis Promi s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., FILSON s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., TopolWater, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Jitka Poláková, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Delirest services s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Comac jobs s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Strojmetal Aluminium Forging a.s., ECOM spol. s r.o., CVP Galvanika s.r.o., 3plus interier s.r.o., ProJobEU s.r.o., GASTROART CZ, spol. s r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Plastiform s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., DoDo Czech s.r.o., PPL CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FIEGE s.r.o., AERO Vodochody AEROSPACE a.s., SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, MCE - elektroinstalace s.r.o., Smart Solutions Agency s.r.o., AC Jobs, s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Trenkwalder a.s., L & L Products, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., BAKKER, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Rámař / Rámařka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Sklenář / Sklenářka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Zruč nad Sázavou, Beroun-Závodí, Beroun, Kladno, Říčany, okres Praha-východ, Všetaty, okres Mělník, Rudná, okres Praha-západ, Nymburk, Dobrovíz, Zápy, Velvary, Okřínek, Jinočany, Čáslav, Postřižín, Ptice, Mladá Boleslav, Kolín, Bakov nad Jizerou, Rakovník, Zdiby, Králův Dvůr, Odolena Voda, Český Brod, Příbram, Kralupy nad Vltavou, Unhošť, Poříčany, Jílové u Prahy, Kamenice, okres Praha-východ, Úžice, okres Mělník, Chrášťany, okres Praha-západ, Benešov, Klecany, Doubek, Kosmonosy, Žebrák, Kozomín, Hostivice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Milovice, okres Nymburk, Mělník, Slaný, Beroun, Kutná Hora, Bystřice, okres Benešov, Poděbrady, Divišov

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

benefit benefity dokumentace email IT job jobs kurz možnost mzda mzdy náplň práce plat požadavky práce praxe přesčas přesčasy příplatky růst SOU spolupráce stabilní stravenky svařování ubytování úprava víkend výroba zaměstnavatel zdarma životopis certifikát dar dokument dovolené kariérní kov materiál metoda možnost kariérního růstu možnosti na pracovišti náplň placené podvozky PR případ rekvalifikační robot součást tým zkoušky