Práce: AUTOMECHANIK - oprava a údržba vozového parku

lokalita: Praha zadavatel: Pro-Temp spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro logistickou a spediční společnost hledáme kandidáta na pozici Automechanik.

Náplň práce: Oprava a údržba vozového parku

Lokalita pracoviště: Praha

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • chuť učit se novým věcem
  • praxe v oboru nutností

Nabízíme:

  • čistou mzdu 25 000 Kč./měsíc
  • termín nástupu dohodou
  • příjemný pracovní kolektiv
  • prémiový systém
  • zaměstnanecké benefity po zapracování

V případě zájmu nás IHNED kontaktujte na tel: 735 174 418 nebo použijte odpovědní formulář.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.