Práce: Skladník s VZV - nástup přímo do kmenového stavu

lokalita: Brno zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme vhodné zaměstnance na výše uvedenou pozici, kteří mají zájem stát se součástí týmu silné a stabilní společnosti s více než 60-ti letou tradicí, oceněné jako nejlepší zaměstnavatel roku 2015 v oblasti obchodu. NEJEDNÁ se o AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, hledáme kandidáty PŘÍMO pro ZAMĚSTNAVATELE.

Náplň práce:

  • vykládka kamionu, zaskladňování/vyskladňování, doplňování zboží
  • obsluha VZV
  • vedení skladové evidence
  • správa a využívání interního skladového systému
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr (plný/částečný úvazek) přímo v KMENOVÉM STAVU SPOLEČNOSTI
  • nadstandardní příplatky za práci o víkendech 50%, v noci 20%, ve svátek 100%
  • příspěvek na dopravu/volnočasové poukázky
  • příspěvek na stravování, nápoje zdarma
  • penzijní připojištění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • platný průkaz na VZV a předchozí zkušenosti ve skladu
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • základní znalost práce na PC
  • ochota pracovat na třísměnný provoz v obchodním domě, případně v externím skladu (Brno-Slatina)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.