Práce: Řidič vzv - nástupní bonus 2000,-Kč

lokalita: Pardubice zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme uchazeče na pozici ŘIDIČ VZV / SKLADNÍK pro mezinárodní společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o., která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce tlumičů do automobilů na světě.

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • zkušenost ve výrobním průmyslu (výhodou)
  • platný průkaz VZV podmínkou
  • pro výběrové řízení – životopis

Požadované vzdělání:

  • základní
  • střední odborné s výučním listem
  • středoškolské s maturitou/bez maturity

Nabízíme:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) až 3000,–Kč
  • doprava do práce zabezpečená firemním autobusem
  • směnový kalendář na půl roku dopředu
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
  • společenské akce zdarma

Benefity:

  • Nástupní bonus 2000,–Kč – podmínky pro získání bonusu: projít školením/testem + odpracovat jeden měsíc od nástupu
  • Měsíční odměňování 22ti nejlepších zaměstnanců: odměny ve výši 1000,–Kč a 500,–Kč za docházku, pracovní výsledky atd.

Náplň práce:

  • práce ve skladu, příjem a výdej materiálu, inventarizace, nakládka, vykládka kamionů, zajišťování materiálu pro výrobní linky

Pracovní doba:

  • 11 hodinové směny ( nepravidelný provoz )
  • 12 hodinové směny ( formou krátký, dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

  • 90,–Kč/hod (v čistém) + nástupní motivační bonus 2000,– Kč

Nástup:

  • leden 2017

Adresa pracoviště:

KYB Manufacturing Czech s.r.o.
U Panasonicu 277
Staré Čivice
530 06 Pardubice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.