Práce: Dělník v potravinářském průmyslu v Opavě

lokalita: Opava zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte dlouhodobý výdělek? My hledáme zručné a spolehlivé pracovníky na pozici: Dělník v potravinářství
Nabízíme velký počet volných míst, přijďte se k nám ZDARMA zaregistrovat.
Místo pracoviště: OPAVA – Otice

Náplň práce:

  • pomocné práce ve výrobě suchých směsí
  • mísení
  • balení
  • etiketování

Požadujeme:

  • platný potravinářský průkaz
  • věk min. 18 let
  • spolehlivost, pracovitost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • práci vhodnou pro muže
  • dlouhodobá spolupráce
  • pravidelní směny
  • pracovní oděv
  • MZDA 80Kč/hod

NEPŘETRŽITÝ PROVOZ – dvanáctihodinové směny, krátký/dlouhý týden

V případě Vašeho zájmu volejte v po-pá 9:00–16:00 na tel.číslo: 602 119 235, 601 311 204 nebo se dostavte osobně na adresu Hrnčířská 1, Opava (nad Českou pojišťovnou)

TĚŠÍME SE NA VÁS.
Tým Work Service.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Opava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Mzda

13.000 – 14.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.