Práce: BELGIE: PRŮMYSLOVÝ ELEKTRIKÁŘ (ŠÉF)- bez poplatků agentuře

lokalita: Belgie zadavatel: BRAVER s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného belgického partnera hledáme průmyslového elektrikáře na vedoucí pozici.

Náplň práce:

  • Práce v Belgii v belgické společnosti
  • Práce na základě schémat zapojení
  • Vedení týmu 3–4 zámečníci a elektrikáři
  • Připojení elektrických rozvaděčů
  • Provedení elektrických zařízení v průmyslových budovách
  • Práce s nízkým a středním napětím
  • Instalace připojení měřicí aparatury
  • Instalace kabelových tras
  • pokládka
  • Instalace a zapojení rozváděče
  • Práce ve výškách (5 m)

požadavky:

  • Zkušenosti v podobné pozici
  • Komunikativní angličtina
  • . Řidičský průkaz kat. B

Nabízíme:

  • Atraktivní plat: 14.50 eur hrubého za hodinu
  • Služební auto a palivo zdarma
  • Stabilní zaměstnání v pevné belgické společnosti na plný úvazek
  • Belgické bonusy: třináctý plat, holiday bonus, cestovné, rodinné přídavky,

zdravotní a úrazové pojištění

  • Placené dovolené
  • Úhrada za první příjezd do Belgie (125 €)
  • Dobré ubytování v blízkosti pracovního místa (70 eur za týden)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Belgie

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.