Práce: ÚČETNÍ [Liberec ] (sveun)

lokalita: Liberec zadavatel: Job Point spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
  • Mírně pokročilá znalost AJ
  • Přesnost, pečlivost, samostatnost a odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

  • Znáte oblast účetnictví a láká vás rozvíjet se v automotive společnosti?
  • Fakturace vám není cizí?
  • Komunikace s odběrateli a kontrola skladových zásob je váš denní

chleba?

  • Tak hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • zdravotní péče a rehabilitace
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • příspěvek na stravování, vlastní kantýna
  • dodatečné dny pracovního volna
  • akce pro rodiny s dětmi, a další benefity

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na eva.jindrichova@jpoint.cz.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.