Práce: Specialista - technik strojní - II.

lokalita: Kvasiny zadavatel: KM ČR s. r. o. Odpovědět na inzerát

Pro významného klienta působícího v oblasti energetiky a průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zajišťuje správu a provoz energetických zařízení, plánuje a realizuje opravy, podklady pro přípravu investic
  • Provádí rekonstrukce pro zařízení kompresorové stanice, stanice technických plynů, regulačních stanic a spotřebičů ZP, potrubí technologické vody a kanalizace
  • Kooperuje s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky:

  • SOŠ, SŠ (oboru strojní i elektro), možno i absolvent
  • Jazyková znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC: MS Office, SAP
  • Znalost obsluhy plynových zařízení
  • Požadavky na platnou vyhlášku 50/78 Sb. §6
  • ŘP sk. „B“ – aktivně
  • Výhodou je znalost řídících systémů – Energis, RC – Ware

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Podnikové stravování
  • Dlouhodobá vize ve společnosti a možnost růstu

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0057

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kvasiny

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontaktní osoba

Telefon

734 443 276

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.