Výroba autosedaček v Boru u Tachova

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta ve výrobě autosedaček hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor v automobilovém průmyslu.

Místo výkonu práce: Bor u Tachova

Náplň práce:

  • Výroba autosedaček
  • Potahování autosedaček

Nabízíme:

  • Mzda až 25500Kč/měsíc brutto
  • Příplatky za přesčasy a víkendy
  • Dotovaná kantýna nebo stravenky (80Kč)
  • Možnost ubytování (zaměstnanec přispívá 1500Kč), příspěvek na vlastní bydlení 1500Kč nebo svoz z Plzně zdarma
  • Třísměnný osmihodinový provoz
  • Týdenní zálohy
  • Práce je vhodná muže nebo pro ženy s praxí

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Výborný zdravotní stav
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Nástup leden 2017

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, volejte nebo se hlaste osobně.

E-mail: e-mail přes odpovědní formulář, tel.: zobrazit tel. číslo

  • Tachov
  • AMALTHEA ELECTRONICS CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Žďár nad Sázavou
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Břeclav
  • Praha
  • JPServis, a.s.
  • Plzeň

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

auto automobil Bor den e-mail hledám měsíc místo mobil Most možnost mzda nabídka náplň práce operátor plat práce přesčas přesčasy příplatky příspěvek samostatnost stravenky Tachov týden Týn ubytování uchazeč vhodná vhodné víkend výkon výroba zaměstnanec zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč životopis dar místo výkonu práce náplň PR průmysl stav