Práce: Výroba autosedaček v Boru u Tachova

lokalita: Tachov zadavatel: EDYMAX SE Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta ve výrobě autosedaček hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor v automobilovém průmyslu.

Místo výkonu práce: Bor u Tachova

Náplň práce:

  • Výroba autosedaček
  • Potahování autosedaček

Nabízíme:

  • Mzda až 25500Kč/měsíc brutto
  • Příplatky za přesčasy a víkendy
  • Dotovaná kantýna nebo stravenky (80Kč)
  • Možnost ubytování (zaměstnanec přispívá 1500Kč), příspěvek na vlastní bydlení 1500Kč nebo svoz z Plzně zdarma
  • Třísměnný osmihodinový provoz
  • Týdenní zálohy
  • Práce je vhodná muže nebo pro ženy s praxí

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Výborný zdravotní stav
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Nástup leden 2017

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, volejte nebo se hlaste osobně.

E-mail: e-mail přes odpovědní formulář, tel.: 774 000 650

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Tachov

Firma

EDYMAX SE

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Edymax.se

Telefon

774000650

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.