Práce: Referent/ka cestovní agentury

lokalita: Dejvice, Praha zadavatel: ASIANA, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Preferujete stabilní zázemí a zavedenou firmu? Jste pečliví a pracovití, ovládáte cizí jazyky? Potom hledáme právě vás!

Pracovní náplň:

  • Práce s rezervačními systémy v angličtině,
  • rezervace hotelů, pronájem aut, zajištění jízdenek,
  • přímý kontakt s klienty a dodavateli,
  • řešení nestandardních a urgentních situací,
  • vystavování faktur zákazníkům, práce s účetním systémem Abra a kontrola přijatých dokladů za služby.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání,
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou,
  • výborná znalost ČJ,
  • vynikající organizace práce, stresová odolnost,
  • komunikativnost, úsměv a ochotu učit se novým věcem,
  • chuť do práce.

Nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu,
  • vstřícné pracovní prostředí,
  • pravidelné firemní akce,
  • motivující platové ohodnocení,
  • hlavní pracovní poměr,
  • nástup dohodou.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete prosím životopis na adresu e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.