Práce: Stavební práce – České Budějovice

lokalita: České Budějovice zadavatel: COPRA luc s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

COPRA luc, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zaměřuje na zákazníky napříč jednotlivými průmyslovými odvětvími. Nabízíme Vám jedinečnou šanci stát se součástí úspěšného týmu a posunout svoji kariéru o stupínek výše v lukrativním oboru.
Aktuálně hledáme posilu do technického týmu na pozici – pomocník na stavbě.

Lokalita: České Budějovice

Náplň práce:

  • nastřelování pletiva na strop a další práce na stavbě
  • práce je vhodná převážně pro muže
  • smlouva – na dohodu o provedení práce po zapracování možnost na HPP)
  • nástup ihned
  • práce pouze na ranní směny

Požadujeme

  • spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat
  • důraz na detail a pečlivost
  • flexibilitu
  • vhodné pro lidi bez ZP

Nabízíme:

  • HM: 100,–- / hod.
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Předem děkujeme za Váš zájem.
Team COPRAluc

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Dohoda o provedení práce

Požadované vzdělání

Základní

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.