Práce: Vedoucí Prodejny, Asistent/ka Prodeje

lokalita: Hradec Králové zadavatel: My Style s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO SUPER TÝMU! HLEDÁME PERSONÁL DO PRODEJNY SUPERDRY, OC AUPARK, HRADEC KRÁLOVÉ

Připojte se k Superdry* týmu! Od listopadu otevřeme novou Superdry prodejnu v Auparku, v Hradci Králové!
Hledáme zkušené kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ PRODEJNY (STORE MANAGER)

Náplň práce:

  • vedení týmu zaměstnanců a koordinace obchodních činností (objednávky, administrativa, udržovaný a organizace prodejny a skladu)
  • podíl na práci na prodejně (obsluha zákazníků, příjem zboží, práce s pokladnou)
  • plnění stanovených prodejních cílů
  • aranžování (visual merchandising)
  • vytváření příjemné atmosféry a motivace kolektivu

ASISTENT/KA PRODEJE (SALES ASSISTANT)

  • prodej a profesionální zákaznický servis
  • aranžování zboží (visual merchandising)
  • příjem a doplňování zboží, práce s pokladnou
  • udržovaný prodejny

Nabízíme:

  • – motivační bonusový program a dobré platové ohodnocení
  • – práce v příjemném pracovním prostředí a v přátelském kolektivu
  • – zaměstnanecké benefity, módní uniformy zdarma, zaměstnanecká sleva
  • – pravidelné kurzy a školení
  • – stabilní zázemí expandující společnosti a možnost seberealizace

Požadujeme:

  • – spolehlivost a profesionální vystupování, ochotu a schopnost učit se
  • – zájem o módu a práci v obchodě
  • – výborné komunikační schopnosti a vztah k zákazníkovi
  • – zkušenosti s prodejem v stejném nebo podobném oboru
  • – znalost AJ výhodou

Budeme se těšit na Váš životopis

POŠLETE ŽIVOTOPIS:
Praha@superdry.cz

  • Superdry je opravdu britský módní úspěch, jehož typické DNA je synonymem precizního provedení, prvotřídní kvality tkanin a britského krejčovského umění. Díky svým kořenům v japonské image a ve vintage americkém sportovním stylu, se vyvinula do nejrozmanitější britské lifestyle značky se skutečně globálním dosahem. Kolekce jsou prodávány prostřednictvím více než 500 světových maloobchodních míst, od Londýna přes Bombaj, New York až po Hong Kong.

Centrum Chodov, Praha 4
Centrum Černý Most, Praha – Opening Soon
Centrum Aupark, Hradec Králové – Opening Soon
OC Olympia, Plzeň – Opening Soon

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.