Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí směny, zajímavá mzda,skvělé benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavou práci, kde budete komunikovat s lidmi a administrativa Vám nedělá problém? Láká Vás oblast gastronomie a potravinářského průmyslu? Pak čtěte dál. Pro našeho významného klienta z oblasti potravinářského průmyslu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici směnový/á mistr/ová přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o zaměstnání přes agenturu). Nabízíme zajímavou mzdu dle praxe a spoustu benefitů. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce: Podivín Náplň práce: - organizace a řízení výrobního procesu - kontrola a zajištění obsazení směn - hodnocení a školení pracovníků - zajišťování surovin pro výrobu - kontrola dodržvání BOZP a PO, ŽP v rámci EHS, normy BRC a HACCP - kontrola HACCP během výroby, dodržování hygieny a sanitace - kontrola jakosti výrobků, zpracování výrobních deníků Nabízíme: - zajímavou mzdu dle délky praxe od 155 Kč/h + příplatky - stabilní a perspektivní zaměstnání - možnost pracovního růstu - skvělé zaměstnanecké benefity (příspěvek na závodní stravování, až 5 týdnů dovolené, naturální mzda (nákup podnikových výrobků) až do výše 400 Kč/měsíc, cafeterie benefitů, odměny za odpracované roky, za doporučení zaměstnanců, očkování, apod) - nástup dle dohody - 8 hodinová pracovní doba Požadujeme: - SŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici - zkušenost s vedením kolektivu - znalost práce na PC - ŘP sk. B

Pizzař/ka

Nutně vás hledají
  • Mikulov, Břeclav
  • Hotel Galant s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Nýřany
  • Elektrikář
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Říčany, Praha-východ
  • Dominika Stašková
  • 18 200 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Chomutov
  • Manpower
  • České Budějovice
  • Montážní Dělník/ce
  • 15 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna

Hotel Galant s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., Mgr. Miroslav Čapka, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Manuvia Valašské Meziříčí, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Spa Resort Lednice s.r.o., Restaurace Mikulov C s.r.o., BL Venuše, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Amikov job, s.r.o., HAMAGA a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Domov pro seniory Hustopeče, příspěvková organizace, HOTEL TERMAL MUŠOV a.s., Ing. Lukáš Tomíšek, Montpetrol, spol. s r.o., Město Hodonín, MONTGAS, a.s., T Machinery a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Recepční, Obchodní zástupce / zástupkyně, Restauratér / Restauratérka, Pizzař / Pizzařka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Mikulov, okres Břeclav, Celá ČR, Břeclav, Lednice, Hodonín, Perná, Dolní Věstonice, Hustopeče, Pasohlávky, Velké Němčice, Ratíškovice

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

administrativa AJ astronom benefit benefity BOZP den doba dodržování gastro gastronomie hledám hodnocení IT kandidát měsíc místo mistr možnost mzda náplň práce normy nová nové odměny OZP plat Podivín podnik práce pracovní pracovní doba pracovník praxe příplatky příspěvek růst řízení směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání znalost agent cafeterie dohody dovolené kolektiv kontrola kov místo výkonu práce náplň oblast oblasti odpovědné organizace PC potravinář PR problém proces průmysl rok stav výrobní výroby výše zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost