Práce: PROGRAMÁTOR ROBOTŮ A ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

lokalita: Turnov zadavatel: KM ČR s. r. o. Odpovědět na inzerát

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Identifikace poruch strojního cyklu, strojů a zařízení
  • Operativně odstraňování závad
  • Provoz úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků
  • Zálohování programů a receptur
  • Specifikace náhradních dílů a jejich počtů
  • Zúčastňování se přejímek nových strojů a zařízení
  • Spolupráce s oddělení technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

Požadavky:

  • VŠ/USO se specializací na elektro vzdělání
  • Praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici, ideálně v Automotive
  • Znalost programování PLC, STEP 7, Win CC, BaR podmínkou
  • Znalost programování robotů ABB, SEPRO výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Flexibilita a ochota vysokého nasazení
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0018)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Turnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontaktní osoba

Telefon

734 443 276

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.