Práce: Asistent/ka majitele společnosti

lokalita: Brno zadavatel: Axial Personnel Agency, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, menší obchodní společnost zabývající se prodejem přírodních výživových doplňku, hledáme zkušenou kandidátku či kandidáta na pozici Asistent/ka majitele společnosti.

Hlavní náplň práce:

  • plánování pracovního kalendáře nadřízeného (time management nadřízeného)
  • administrativní podpora oddělení
  • komunikace s dodavateli
  • komunikace s dalšími odděleními napříč společností
  • dále dle aktuálních požadavků nadřízeného:
  • příprava podkladů k prezentacím
  • účast na jednáních
  • zpracování zápisů z meetingů a schůzek
  • spolupráce na aktuálních projektech
  • reporting a další…

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem) podmínkou
  • zkušenosti z práce s lidmi a velmi dobré organizační schopnosti
  • Proklientský přístup a příjemné vystupování
  • Komunikativnost
  • praxe v administrativě
  • loajalita a diskrétnost
  • časovou flexibilitu (možné i pracovní cesty)
  • ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • velmi dobrá komplexní uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook a další…)
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí rostoucí společnosti se stabilním zázemím
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Přátelský kolektiv

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.