LEAN APPLICATION SPECIALIST [Dovolená navíc] (svkif)

Lokalita Most
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Místní podpora interního reportovacího systému NORIS
  • Reportování, aktualizace, školení, správa
  • Koordinace mezi odděleními (koordinace uvnitř NCZ + koordinace se závody Nemaku)
  • Koordinace s NORIS týmem a ostatními závody
  • Údržba systému (instalace nových produktů, změny cílů, správa poruch, katalogů, …)
  • Vytváření reportů / Analýza dat v Excelu (ruku v ruce s kvalitou a procesními inženýry)
  • Kontrola správnosti dat
  • Interní školitel NORIS – popisovat možnosti systému, školení konečných uživatelů
  • Klíčová osoba pro uživatele systému SAP, inženýry kvality a plánování výroby
  • Zajistit, že Noris pracuje správně dle očekávání + další aktivity (správně fungující reporty, kontrola a trénink uživatelů…)"

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • AJ – pokročilý na komunikativní úrovni
  • Technická praxe nebo praxe s reportováním ve spojení s SQL databází – 2 roky
  • SQL databáze, Reporting services
  • MS Office, znalost Excel PowerPivot
  • Základní programovací znalosti
  • Znalost SAPu výhodou
  • Zájem o výrobní technologie výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B"
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita, organizační schopnosti a komunikační schopnosti, týmová spolupráce, odolnost vůči stresu, ochota dále se vzdělávat, povědomí o technických inovacích

Nabízíme:

  • Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Hlavní pracovní poměr
  • Bohaté zaměstnanecké benefity

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Žďár nad Sázavou
  • PKS holding a.s.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

AJ analýza benefit benefity Bor data dovolená hlavní interní inženýr ISO IT job kurz kvality měření mezinárodní Most možnost nabídka náplň práce nová Office pec plán plánování podpora práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr práva praxe reporting specialist společnost společnosti spolupráce správa stres školení technologie vzdělání zaměstnanec změny znalost znalosti životopis cíl databáze instalace jazyk komunikační kontrola koordinace kov list místní možnosti náplň národní navíc odbor odborný oddělení organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní poměr PR proces program přístup report rok schopnost schopnosti systém technická technický technolog tým uživatel výrobní výroby zájem zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod