Práce: Jednoduchá manuální práce - montáž kabelů - práce v sedě

lokalita: Karlovy Vary zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Detail pozice:
Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti výroby kabeláže a kabelových svazků pro automobilový a letecký průmysl, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici Montážní dělník/dělnice. Jedná se o jednoduchou manuální činnost, která probíhá ve dvousměnném provozu a v sedě. Práce je vhodná zejména pro ženy, a to bez ohledu na vzdělání i praxi. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • montáž kabelů
  • úprava vzhledu kabelů
  • kontrola výstupů

Nabízíme:

  • příjemné prostředí
  • mzdu až 16.000 Kč/měs.
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • pravidelný výplatní termín
  • proplacení zdravotní prohlídky
  • získání praxe z výroby

Požadujeme:

  • dobrý zrak, manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Karlovy Vary

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.