Práce: Lepení štítku, Práce pouze 3 dny v týdnu!

lokalita: Brno zadavatel: Tomáš Horváth

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nenáročná práce pouze 3 dny v týdnu vodná pro ženy

Jste manuálně zruční? Nebojíte se práce? Nevadí Vám 12-ti hodinové směny? Přidejte se k nám do týmu! Těšíme se na Vás! Prohlídky jsou možné kdykoliv po telefonické domluvě na tel.č.: 730 871 075

NABÍZÍME:
Práce JEN 3 dny v týdnu
MZDA AŽ 15 000 Kč + VÝKONNOSTNÍ BONUSY
Směny: 3 týdny PO/UT/ST následně 3 týdny ČT/PA/SO (06:30 – 18:30)
Obědy za 26kč v závodní jídelně
ZDARMA kurzy angličtiny
Zázemí stabilní společnosti
PŘECHOD do kmenového stavu po 6ti- 12ti měsících
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Jemná manuální práce s drobnými předměty ve výrobním procesu (nejedná se o montážní linku)
Práce v čistém a nehlučném prostředí
Práce ve stoje

POŽADUJEME:
velmi dobrý zrak
ochota pracovat na 12 hod směny
jemná motorika rukou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.