Práce: Jednoduchá práce přímo v Pardubicích - výroba obalových materiálů

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Detail pozice:
Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby balících materiálů hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor/ka výroby obalových materiálů. Jednoduchá a nenáročná práce je vhodná zejména pro ženy. Práce je v dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny). Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe a kvalifikace – rádi Vás zaučíme! Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • lepení polystyrénů
  • kompletace krabic
  • manipulace s materiálem
  • ostatní pomocné práce ve výrobě

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • výbornou dopravní dostupnost (MHD č. 12 – Zdrav. škola)
  • nástupní mzdu až 16.000 Kč, po zaučení navýšení
  • po zkušební době stravenky ve výši 100 Kč

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Kontaktní osoba

personální konzultantka

Telefon

777 587 011

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.