Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Jednoduchá manuální práce v Itálii – němčina podmínkou

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Itálie
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rádi cestujete? Láká Vás práce v zahraničí? Pokud mluvíte německy, pak hledáme právě Vás! Nabízíme jednoduchou manuální práci ve výrobě na severu Itálie Brixen (Alto Adige). Atraktivní výdělek až 50 000 Kč měsíčně!

Co Vás čeká?
jednoduchá manuální práce
kontrola drobných kovových dílů
drobné opravy

Co nabízíme?
atraktivní výdělek 1600 až 2000 EUR dle Vašich pracovních zkušeností a schopností
vydělat si tak můžete 40 000 až 50 000 Kč čistého za měsíc

Co od Vás očekáváme?
dobrou znalost němčiny – mluvené i psané
manuální zručnost, jemnou motoriku a spolehlivost

Zaujala Vás naše nabídka?
Zavolejte nám ZDARMA na zobrazit tel. číslo nebo pošlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Krmelín
  • Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. září

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Odbory - proč a jak je založit

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Bor EU hledám HR IT měsíc nabídka náplň práce němčina práce pracovní v zahraničí výdělek zahraničí zdarma znalost Zruč životopis dar díl dobro kontrola kov náplň opravy PR sever schopnost vydělat zkušenost