Práce: HR Recruiter

lokalita: Strakonice zadavatel: Unique Personalservice s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pracovní náplň:

  • nábor zaměstnanců pro německý pracovní trh
  • koordinace projektu
  • organizace výběrových řízení
  • zadávání inzerce
  • zabezpečení chodu kanceláře

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost a flexibilitu
  • znalost MS Office
  • znalost německého jazyka min. na úrovni B2
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek, dlouhodobé uplatnění
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci a kariérní rozvoj
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup: ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Strakonice

Firma

Unique Personalservice s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontaktní osoba

Mgr. Bronislava Samková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.