Práce: HR Recruiter

lokalita: Ostrava zadavatel: Work Service Czech s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • péče o klienty naší společnosti, efektivní budování dobrých dlouhodobých vztahů s klienty
  • aktivní vyhledávání a získávání vhodných kandidátů z externích a interních databází
  • přímé oslovování a headhunting vhodných kandidátů na sociálních sítích
  • samostatná organizace výběrových řízení, posuzování profilů, vedení pracovních pohovorů
  • zajištění personálního marketingu, monitoring trhu práce
  • příslušná administrativa a reporting nadřízenému manažerovi

Požadavky:

  • zkušenost v oblasti náboru v personální agentuře
  • dobré komunikační schopnosti
  • smysl pro strategii
  • zájem o HR
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost MS Office
  • středně pokročilá Aj

Nabízíme:

  • zázemí v nadnárodní personální společnosti, která patří mezi vedoucí personální agentury ve střední Evropě
  • mzdové ohodnocení dle výkonu (fixní mzda + atraktivní provizní systém dle dosažených výsledků)
  • moderní pracoviště a přátelský pracovní kolektiv
  • sick days, občerstvení na pracovišti, pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 80 Kč
  • služební notebook a telefon i k soukromému použití
  • plný pracovní úvazek, adekvátní zaškolení na pozici
  • nástup do zaměstnání možný ihned, dohodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Firma

Work Service Czech s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

20.000 - 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Lucie Vavřinčíková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.