Práce: Dělník/dělnice - manuální práce ve výrobě

lokalita: Ústí nad Labem zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Detail pozice:
Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Děčíně, hledáme pracovité a spolehlivé pracovníky na práci ve výrobní společnosti. Nabízíme zodpovědnou práci se zajímavým mzdovým ohodnocením a bonusy. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:

  • manipulace s výrobky
  • výroba a lepení papírových stojanů
  • kompletace a balení výrobků

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností od 14.000 Kč/měsíc
  • pravidelný výplatní termín
  • příplatky dle zákoníku práce
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy v závodní jídelně
  • pracoviště: Boletice nad Labem

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ústí nad Labem

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.