Brigáda: Pracuj pro Amnesty International!

lokalita: Praha zadavatel: Amnesty International Česká republika, o.s. Odpovědět na inzerát

Baví Vás práce na telefonu, ale vadí Vám, že při tom nemáte svobodu, a že se musíte pevně držet instrukcí a manuálů? Vadí Vám, že prodáváte nesmyslné zboží, nabízíte smlouvy nebo děláte nudné průzkumy? Pak chceme právě Vás! Amnesty International chrání lidská práva, bojuje proti mučení a chrání nespravedlivě vězněné.
Hledáme člověka pro dlouhodobější spolupráci na 20 hodin týdně jako posilu do našeho komunikačního týmu. Náplní práce je hlavně telefonická a emailová komunikace s našimi dárci a příznivci.
Potřeba jsou 3 věci: 18 let, energie a nadšení pro ochranu lidských práv. Všichni členové našeho týmu jsou zároveň zapojeni i do dalších Amnesty aktivit a běžně šíří své komunikační znalosti a dovednosti mezi dobrovolníky na stáncích při aktivistických eventech. Každý z nás pevně věří, že stejná lidská práva pro všechny bez ohledu na místo narození, vyznání, orientaci a cokoli dalšího. Do našeho týmu rádi přijmeme každého se stejnými hodnotami a přesvědčením. Nástup možný ihned.
Informace o finančním ohodnocení a dalších benefitech se dozvíte na osobním pohovoru. Strukturované životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte emailem na e-mail přes odpovědní formulář a do předmětu napište „TLF AI“. Jsem k zastižení také na telefonu 601 393 921.

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

16. 11. 2016, 9:37

Lokalita

Praha

Obor

Ostatní

Firma

Amnesty International Česká republika, o.s.

Odměna

100 Kč/hod

Kontaktní osoba

Ivana Volencová

Telefon

601393921

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×