Brigáda: Práce ve skladě až 160 Kč

lokalita: Horní Počernice, Praha zadavatel: EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s. Odpovědět na inzerát

Náplň práce

  • manipulace se zbožím
  • příjem, skenování, balení či výdej zboží

Nabízíme

  • výborné platové ohodnocení až 160,–Kč/hod
  • docházkové a výkonnostní bonusy
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé brigády
  • směnný provoz PO – PÁ, ranní (6:00 – 14:30), odpolední (13:30 – 22:00), možnost i noční (22:00 – 6:00)
  • spolupráci na DPP/DPČ
  • vyplácení týdenních záloh
  • soutěže a slevy pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice

Požadujeme

  • základy práce s PC
  • spolehlivost, samostatnost
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat
  • bezúhonnost

Zaujala Vás naše nabídka, neváhejte a kontaktujte nás na bezplatné lince 800 99 88 44 , 775 489 933 nebo zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

5. 12. 2016, 14:10

Lokalita

Horní Počernice, Praha

Obor

Manuální

Firma

EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.

Odměna

160

Kontaktní osoba

Tomáš Macháč

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.