Brigáda: Práce v tiskárně

lokalita: Praha zadavatel: EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • manipulace při strojích
  • expedice zboží (fotoknihy, vánoční pohledy)
  • manipulace s materiálem
  • balení zboží

Požadujeme

  • práce ve třísměnném provozu
  • zkušenosti s prací na PC

Nabízíme

  • nejmodernější tiskárny v EU se stabilním zázemím
  • DPČ
  • příplatky za noční 15%, za sobotu neděli 10%
  • stravenky 80 Kč/100 Kč
  • TÝDENNÍ ZÁLOHY

Místo pracoviště:

  • Praha – Chrášťany

Mzda:
110–130 Kč/h

  • Pozice je vhodná pro absolventy

Máte zájem o tuto pozici tak mně kontaktujte nebo zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo kontaktujte na bezplatné lince 800 99 88 44, mob. 775 459 933

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

5. 12. 2016, 14:11

Lokalita

Praha

Obor

Manuální

Firma

EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.

Odměna

130 Kč

Kontaktní osoba

Markéta Foldynová

Telefon

775459933

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.