Brigáda: Pomocné Práce V Tiskárně, až 130 Kč/hod.

lokalita: Praha zadavatel: Sabina Lauterkrancová Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou tiskovin hledáme brigádníky na pomocné práce v tiskárně.

Náplň práce:

  • balení a kontrola zboží
  • obsluha stroje

Místo výkonu práce:

  • Chrášťany (zajištěn firemní svoz ze Zličína – metro B)

Pracovní dny:

  • pondělí – neděle

Pracovní doba:

  • 12 hodinové směny dle domluvy

Požadujeme

  • věk min. 18 let
  • aktuální výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

Nabízíme

  • mzda: nástupní 75 Kč/hod. – po 4 směnách se zvedá na 100 Kč/hod.
  • při delší spolupráci mzda až 130 Kč/hod.
  • možnost výplaty zálohy 50 % mzdy ihned po odpracování směny
  • spolupráci formou dohody o pracovní činnosti

V případě zájmu pište na e-mail e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte po-pá 10:00–16:00 na telefonní číslo 778 086 008.

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

1. 12. 2016, 10:24

Lokalita

Praha

Obor

Manuální

Odměna

100 Kč/hod

Kontaktní osoba

Sabina Lauterkrancová

Telefon

778 086 008

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.