Brigáda: Pomocné práce v logistickém skladu - až 100 Kč/hod.

lokalita: Teplice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Detail pozice:
Pro našeho klienta, významnou logistickou společnost působící v Chlumci u Ústí nad Labem, hledáme šikovné a pracovité uchazeče na manipulaci a třídění zásilek. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a nástup je možný ihned. Tato brigáda je svou povahou vhodná spíše pro muže.

Směny: ranní od 4:00 do 8:00–9:00 nebo ranní směna od 5:30 do 8:00–9:00, odpolední od 15:00 do 20:00–21:00.

Náplň práce:

  • odbavení zboží na depu = vykládka a nakládka
  • manipulace s třídění zásilek

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení 90 Kč/hod., při směně od 4:00 příplatek 10 Kč/hod!
  • dlouhodobou spolupráci
  • dobrou dopravní dostupnost autobusovou dopravou
  • práci v čistém a příjemném prostředí
  • přátelský kolektiv
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • plnoletost
  • spolehlivost
  • pracovitost

V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle!

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

24. 11. 2016, 14:02

Lokalita

Teplice

Obor

Manuální

Odměna

100 Kč/hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.