Brigáda: Doplňování zboží ve velkoobchodě - 95 Kč/hod., volba směn

lokalita: Velká Bystřice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Detail pozice:
Pro nejúspěšnější velkoobchod v České republice hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží v různých úsecích obchodu. Velkou výhodou, avšak ne jedinou, je flexibilita při plánování směn. Vzhledem k možnosti volby směn je tato brigáda vhodná pro široké spektrum uchazečů – studenty, vitální důchodce, maminky na MD/RD, uchazeče z evidence ÚP nebo jako vhodný přivýdělek na Vánoce k Vašemu stávajícímu zaměstnání. Na výběr jsou ranní, odpolední a noční směny. Dalším benefitem této brigády je možnost zvýhodněného stravování (cena menu pod 30 Kč). Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • doplňování zboží
  • komunikace se zákazníky
  • úklid oddělení

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • mzdu 95 Kč/hod.
  • dotované stravování (polévka 3,63 Kč, menu 27,83 Kč)
  • příjemné pracovní prostředí
  • rozmanitou práci ve známém velkoobchodě
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • minimální věk 18 let
  • platný potravinářský průkaz
  • spolehlivost, pracovitost

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

2. 12. 2016, 13:18

Lokalita

Velká Bystřice

Obor

Manuální

Odměna

95Kč/hod.

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.