Brigáda: Nabídka brigády z domova DTP + data mining s angličtinou

lokalita: Celá ČR zadavatel: HT International s.r.o. Odpovědět na inzerát

Jsme překladatelská agentura s mezinárodní působností a hledáme dálkové spolupracovníky pro naše externí podpůrné pracoviště.
NÁPLŇ PRÁCE:

  • Formátování dokumentů v rámci preprodukce a postprodukce
  • Editace dokumentů podle zadání, analytické úlohy s dokumenty
  • Sběr, ověřování a analýza dat v rámci nejrůznějších projektů

CO POŽADUJEME:

  • Schopnost efektivní práce s počítačem a běžnými kancelářskými programy (používání klávesových zkratek, přepínání oken alt+tab)
  • Schopnost rychlého vkládání dat (pokud možno všemi deseti)
  • Schopnost udržet absolutní soustředění po delší dobu a metodicky bezchybně plnit úlohu přesně podle zadaných instrukcí
  • Spolehlivost a proaktivita, orientace na co nejlepší výsledek projektu
  • Znalost angličtiny a pokud možno i němčiny
  • Znalost práce v grafických programech je výhodou

CO NABÍZÍME:

  • Flexibilní práci z domova při studiu
  • Hodnocení hodinovou sazbou nebo úkolově
  • Potenciál budoucího rozšíření spolupráce na zodpovědnějších pozicích, případně stáže v pražské centrále společnosti

V případě zájmu o spolupráci mi prosím zašlete email s Vašim CV.

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

1. 12. 2016, 16:46

Lokalita

Celá ČR

Obor

Administrativní

Firma

HT International s.r.o.

Odměna

Hodnocení hodinovou sazbou 60 Kč nebo úkolově

Kontaktní osoba

Tomáš Kubiš

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.