Brigáda: HR specialista / IT recruiter

lokalita: Smíchov, Praha zadavatel: 1. Web IT s.r.o. Odpovědět na inzerát

Do našeho přátelského kolektivu 1. Web IT hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pomoc s hledáním nových spolupracovníků.

NÁPLŇ PRÁCE

  • hledání nových cest pro vyhledávání uchazečů
  • komunikace s uchazeči
  • organizování pohovorů
  • vyřizování telefonů a mailů, inzerce, skenování
  • práce s interním systémem GOS
  • administrativní podpora

POŽADUJEME

  • možnost odpracovat cca 3 dny v týdnu – dopoledne/odpoledne (případně více)
  • zkušenosti s personalistikou
  • vlastní počítač k práci
  • zájem o oblast HR
  • proaktivní přístup
  • pečlivost
  • komunikativnost
  • samostatnost

NABÍZÍME

  • příjemné pracovní prostředí u metra Anděl
  • flexibilní pracovní doba
  • finanční ohodnocení podle zkušeností a odvedené práce (130Kč/hod – 20 000Kč/měsíc)

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

23. 11. 2016, 17:17

Lokalita

Smíchov, Praha

Obor

Administrativní

Firma

1. Web IT s.r.o.

Odměna

130Kč/hod

Kontaktní osoba

Jiřina Krásná

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.