Brigáda: Brigáda před Vánocemi - práce na prodejně 90kč/hod, Rakovník

lokalita: Rakovník zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Detail pozice:
Pro známý potravinový řetězec a jeho pobočku v Rakovníku hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na doplňování zboží a další pomocné práce v prodejně. Je možná volba směn, proto je tato brigáda vhodná pro maminky na mateřské dovolené, studenty, důchodce, uchazeče, kteří jsou vedeni na ÚP i jako přivýdělek k vašemu stávajícímu zaměstnání. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • doplňování zboží
  • manipulace se zbožím
  • práce s paletovým vozíkem
  • úklid oddělení

Nabízíme:

  • volbu směn dle vlastních časových možností (možnost ranní, odpolední i noční směny)
  • práci vhodnou pro muže i ženy
  • mzdové ohodnocení 90 Kč/hodinu (navýšení před Vánocemi)
  • pravidelný výplatní termín
  • práci na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • spolehlivost, flexibilitu
  • potravinářský průkaz
  • čistý trestní rejstřík

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

1. 12. 2016, 20:57

Lokalita

Rakovník

Obor

Obchod a služby

Odměna

90 kč/hod

Kontaktní osoba

personální konzultantka

Telefon

778 523 739

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.