Brigáda: Analýza návštěvnosti webu - práce z domova - 130Kč/h

lokalita: Nusle, Praha zadavatel: Agentura STUDENT s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro přední IT společnost hledáme studenty VŠ na dlouhodobý projekt zaměřený na analýzu webových stránek. K této práci nepotřebujete znát programovací jazyky apod. Musíte mít ale analytické myšlení a chuť se něco nového naučit.

Náplň práce:

  • vyhledávání na cca 10 000 stránkách
  • vyhledávání různých variací URL
  • vytváření pattern

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • práce na 20 – 30h/týdně
  • nástupní mzda 130Kč/h (po zapracování až 150Kč/h)
  • výplata 1× za 14dní
  • po zaškolení práce z domova (home-office)
  • práce pro prestižní IT firmu
  • v případě oboustranné spokojenosti – dlouhodobá spolupráce

Požadavky:

  • ideálně student 2. a vyššího ročníku VŠ( IT, VŠE..)
  • znalost webu, schopnost vyhledat konkrétní informace
  • analytické myšlení
  • samostatnost, preciznost
  • vlastní notebook/PC s připojením velkou výhodou
  • nástup co nejdříve
  • možnost pracovat 20–30h týdně

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

10. 11. 2016, 12:11

Lokalita

Nusle, Praha

Obor

Ostatní

Firma

Agentura STUDENT s.r.o.

Odměna

130Kč/h

Kontaktní osoba

Marek Lenhart

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.