Alza Praha 7 - skladové práce - 85Kč/hod

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha  Holešovice, Praha
Firma Agentura STUDENT s.r.o.

Agentura STUDENT s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, významný maloobchod se spotřební elektronikou a výpočetní technikou, hledáme na spolupráci brigádníky, kteří mají zájem pracovat na směnách na pozici: Pomocné práce ve skladu a expedici

Práce probíhá již od zítra.

Pracovní doba: ranní 8–14,14–20,8–18,8–20 docházet PO-NE
Místo výkonu Praha 7 – Holešovice
Mzda: 85 Kč/hod (viz. inzerát)
Brigáda pro starší 18 let

Náplň práce:

  • příprava a balení zásilek
  • vyhledávání zboží ve skladu
  • příprava objednávek podle dodacích listů
  • úklid skladových prostor

Požadujeme:

  • zájem pracovat na směnách 8–14,14–20,8–18,8–20,10:30–20 hod
  • orientaci v problematice HW a SW výhodou
  • rychlost a manuální zručnost

Nabízíme:

  • mzdu od 85,–Kč/hod hrubého,
  • moderní pracovní prostředí
  • příjemný kolektiv
  • práci v dynamicky se měnícím oboru – spotřební elektroniky a výpočetní techniky
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Stěhování Vrána s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Peníze na ruku
  • Výplata ihned
  • Výplata denně
včerejší
  • Praha
  • Petr Novák
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liboc, Praha
  • Pekárek Jan, Mgr. - soudní exekutor
  • Brigáda
Zveřejněno: 23. srpna

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ Bor brigáda doba elektro hledám Holešov HR HW inzerát místo mzda náplň práce práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí Praha prostředí sklad technik výkon výpočet Zruč brigádník kolektiv list náplň obchod obor pomoc PR příjemný příprava techniky zájem