Brigáda: Pomocné práce ve výrobě koření - 80 Kč/hod.

lokalita: Humpolec zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu v oblasti potravinářství, hledáme brigádní pracovníky do výroby kořenících směsí v Humpolci. Práce je díky své nenáročné povaze vhodná zejména pro ženy.

Náplň práce:

  • obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování koření a kořenících směsí
  • balení a třídění koření a kořenících směsí do krabic

Nabízíme:

  • dlouhodobou brigádu s denní docházkou
  • mzdu 80 Kč/hod.
  • pravidelný výplatní termín
  • stabilní příjem
  • brigádu přímo v Humpolci

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • flexibilitu a odpovídající pracovní tempo
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Odpovězte prosím pomocí odpovědního formuláře pod tlačítkem "odpovědět“ nebo zašlete sms na 739 249 904 a my Vám zavoláme zpět.

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

19. 10. 2016, 14:15

Lokalita

Humpolec

Obor

Manuální

Odměna

80 Kč/hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.